Дипломы, курсовые и рефераты!

1.5. Цілі та завдання курсу Печать E-mail
Автор Oleg   
12.12.2013 г.
Перехід України до ринкових відносин потребує підготовки спеціалістів з маркетингу, які мають бути обізнані з питаннями маркетингової політики комунікацій: рекламування товарів, стимулювання продажу, створення іміджу підприємств (підприємців) і виробництв тощо. Особливо цінують спеціалістів з паблік рилейшнз, з персонального продажу, прямого маркетингу та розроблення упаковки. Тільки комплексний підхід до вирішення проблем маркетингових комунікацій є перспективним, бо тільки він сприяє досягненню успіху будь-якого напряму діяльності як у виробництві, так і у сфері обігу матеріальних засобів.
У нашій країні ще немає достатнього досвіду з цих питань. Тому в цьому посібнику використано переважно досвід маркетингових комунікацій США, Німеччини, Франції, Великої Британії, а також теоретичні розробки з питань комунікацій українського вченого Г. Почепцова та досвід стимулювання попиту на товари окремих зарубіжних фірм, що діють в Україні та проводять суперактивні акції в цьому напрямі.
Завданням курсу «Маркетингова політика комунікацій» є навчання майбутніх бакалаврів з економіки теорії та практиці маркетингової політики комунікацій за такими напрямами:
рекламування товарів,
стимулювання продажу товарів,
організація роботи з громадськістю (паблік рилейшнз),
рекламування на місці продажу,
прямий маркетинг,
персональний продаж,
виставки та ярмарки,
упаковка,
спонсорування,
франчайзинг,
брендинг,
престижна реклама.
Закінчується курс розділом «Організація маркетингових комунікацій», в якому розглядаються управління маркетинговими комунікаціями та планування останніх як складової маркетингу, робота з кадрами, даються рекомендації з найраціональнішої організації ефективної служби цих комунікацій.
Последнее обновление ( 20.12.2013 г. )
 
« Пред.   След. »


© 2017 Дипломы, курсовые и рефераты!
Сайт создан: 11.2008
Автор: Джигора Олег dzhigora@gmail.com