Дипломы, курсовые и рефераты!

9.3. Адаптаційний паблік рілейшнз у бізнесі Печать E-mail
Автор Oleg   
12.12.2013 г.
Одна справа, коли проблеми бізнесмена виникають за його виною, інша – коли він до них немає ніякого відношення. Мова йде про об’єктивні кризи.
Об’єктивна криза – це широкомасштабна криза, яка викликана обставинами, що не підлягають контролю з боку організації. За умов виникнення такої кризи питання постає у тому, наскільки підприємство та його керівники змогли адаптуватися до зовнішніх обставин.
Найперше завдання адаптаційного ПР – це збереження людини у числі фігур, яким потрібний особистий імідж. Після перетворення на простого українця людині вже не здатний допомогти ніхто. Наприклад, після захисту дисертації, якщо людина не з’являється у колі їй подібних – через півроку про неї просто забудуть. Отже, якщо вже досягли певних висот – серед них і потрібно крутитися, навіть якщо це вам і не приємно.
Друге завдання – по можливості виключити вплив кризи на імідж людини, локалізувати її прояви. Поки оточуючі вважають, що справи на підприємстві ідуть добре і серйозних проблем не існує, його керівництво користується кредитом довіри, йому дають гроші у борг, з ним радяться і підтримують.
Третє завдання – обернути адаптаційну кризу на користь підприємства.
За причинами виникнення об’єктивні кризи діляться на:
природні;
законодавчі;
регіональні;
політичні;
глобальні;
індивідуально-обумовлені;
персональні.
Для їх уникнення з допомогою ПР здійснюється:
адаптація умов „під себе”.
адаптація себе до нових умов.
створюється антикризовий імунітет.
Последнее обновление ( 20.12.2013 г. )
 
« Пред.


© 2017 Дипломы, курсовые и рефераты!
Сайт создан: 11.2008
Автор: Джигора Олег dzhigora@gmail.com