Крауд маркетинг: про термін, купівлю та розміщення лінків

 

Крауд маркетингЯкщо ви коли-небудь переходили з форуму або спільноти на інший сайт, то вам трапився хороший приклад крауд-маркетингового посилання. Пам’ятаєте, яким був текст коментаря? Насправді це не має значення — головне, що пост або коментар попався вам своєчасно, у свіжій гілці та очікуваному місці, інформація виявилася дійсно корисною, а після переходу на сайт ви отримали все, що хотіли — від зручної навігації та детальних описів продуктів та послуг до чітко прописаних способів оплати та доставки, контактів тощо.

Щоб метод спрацював, відвідувач форуму повинен зацікавитися вами на сторонньому сайті, клікнути на посилання та отримати те, що шукає. Зовнішня та внутрішня SEO-оптимізація взаємодоповнюють одна одну.

Український маркетолог Юрій Тітков – автор терміну “крауд маркетинг” та однойменної тактики просування вебсайту. В інтернеті поняття закріпилося з 2014 року. Сьогодні крауд став одним із основних інструментів зовнішнього просування.

Що таке крауд в його первісниму задумі?

Крауд маркетинг – це продумана комунікація з цільовою аудиторією у спільноті, на форумі чи у блозі. Абсолютно природна рекомендація, що вирішує проблему конкретної людини, із зазначенням посилання переходу.

За ідеєю авторів, crowd комплексно вирішує завдання просування::

  • PR;
  • підвищення охоплень та видимості;
  • керування репутацією;
  • гарячі продажі;
  • відсутність ризику бана;
  • згадка про бренд;
  • одержання натуральних посилань.

Прихований метод просування ідеальний для контентних проєктів, інтернет-магазинів, стартапів, послуг та товарів. Crowd — не найкращий варіант розкручування локальних компаній із малою аудиторією, продуктів щоденного користування, нелегальних товарів та послуг, дуже дорогої продукції B2B-сектору.

Крауд-посилання, і що про них потрібно знати

Крауд ссылки

Крауд посилання — це URL-адреси, непомітно вписані в коментарі на різних сайтах інтернету: форумах, блогах, сайтах відгуків та ін. посилання ознайомитись із ціновою політикою бренду тощо.

Чи бувають шкідливі крауд посилання? Так, якщо бездумно братися до справи: купувати посилання на біржах, спамити на форумах, не задумуватися над текстом чи коментарем з текстами.

По-перше, неякісні посилання не пропустять модерацію на нормальному форумі. По-друге, безконтрольна автоматизація процесів викличе підозру пошукових систем. По-третє, нецікавий, неінформативний та неактуальний текст коментаря не привабить аудиторію та не простимулює її до переходу.

Де можна розміщувати крауд ​​посилання?

Рекомендуємо розміщувати крауд ​​посилання скрізь, де відкриті коментарі, активно обговорюється ваша тема. Вибирайте тематичні ресурси, форуми, блоги, соціальні мережі, профільні спільноти, FAQ-сервіси тощо.

Розумний підхід: самотужки розпочати тему, підтримати діалог, дати корисну пораду — врешті з лінком на ваш сайт. Але все має виглядати природно та ненав’язливо, це важливо!

Гідні приклади крауд ​​маркетингу шукайте на https://wmlinks.net/forum-backlinks/. Якісний крауд маркетинг завжди спирається на досвід виконавців. Команди, які давно на ринку, дбають про свою базу крауд-майданчиків, відбирають найкращих донорів із SEO-показниками, працюють вручну, прискорюють індексацію, дають гарантію на розміщення посилань!

Розміщення крауд ​​посилань – доволі тривалий процес. До появи перших результатів треба працювати кілька місяців, після проведених робіт не можна різко знижувати активність у згадці про бренд. Порада для новачків та зайнятих власників сайтів: делегуйте та отримайте гарантований результат замість методики проб та помилок.

Де придбати крауд посилання?

Размещение крауд ссылок

Послуга crowd-просування дуже популярна, і швидше за все, ваші конкуренти нею точно користуються.

Спочатку необхідний аналіз сайтів-конкурентів з ТОПу, список релевантних обговорень, погодження донорів, створення та розміщення повідомлень, перевірка та інші етапи робіт. Якщо цікавить системний підхід та надійність, радимо замовити крауд ​​маркетинг у Where Are My Links.

3 причини, з яких ми рекомендуємо сервіс wmlinks:

  1. досвід;
  2. робота з будь-якими нішами;
  3. якісний крауд ​​маркетинг за ціною від $70.

Виконавці з України орієнтовані на західний ринок та просувають англомовні сайти у США та Європі. Купити або видобути посилання – не проблема, але процес довгостроковий, має нюанси.

Звертайтеся до професіоналів — на консультацію або послугу крауд-маркетингу.

Дбайте про ваш сайт, і він розвине ваш бізнес у рази.

;