Генеральний директор Google Сундар Пічаї у Варшаві: оголошуємо про більшу підтримку України

Сьогодні я у Варшаві, Польща, місто, яке стало символом безпеки та надії для багатьох українців, які тікають від війни яку розпочала Росія проти України. На мою думку, спільна колективна історія Центральної та Східної Європи є ідеалом свободи, стійкості та спільноти. Тож мене не дивно, що так багато людей по всьому регіону відкрили свої домівки, щоб прийняти біженців, або стали на вокзалах, щоб зустріти їх їжею, одягом та добротою.

Google для стартапів у Варшаві

Я провів свій ранок, відвідавши наш кампус Google для стартапів у Варшаві, який ми відкрили три тижні тому для неурядових організацій, що підтримують біженців, а також для українських стартапів. Я зустрівся з неурядовими організаціями, щоб почути, як Google може найкраще підтримати потреби біженців зараз і в майбутньому. Я також чув від деяких з перших підприємців, які працювали з кампусу, і був натхненний побачити їх силу та рішучість перед обличчям такої особистої трагедії та втрати.

Сундар Пічаї

Перебуваючи в Європі, я також зустрічався з урядовцями, щоб обговорити гуманітарну кризу та необхідність продовження державно-приватного партнерства для підтримки біженців та боротьби з дезінформацією в регіоні. Сьогодні ми оголосили про декілька додаткових ініціатив, щоб допомогти цим зусиллям і підтримати післявоєнне відновлення Центральної та Східної Європи.

Підтримка кризи біженців

Вже понад 3,7 мільйона біженців втекли з України — більшість із них жінки, діти та люди похилого віку — що стало найбільшою кризою біженців у Європі з часів Другої світової війни. Щоб допомогти зусиллям з надання гуманітарної допомоги на місцях у Центральній та Східній Європі, Google.org та співробітники Google виділили понад 35 мільйонів доларів на фінансування та підтримку в натуральній формі. Це включає підтримку організацій, орієнтованих на людей в Україні, як -от « Нова Україна » та « Боротьба за право », а також некомерційних організацій, які підтримують біженців у прикордонних країнах, таких як Польський центр міжнародної допомоги , Угорська міжцерковна допомога , Румунський Червоний Хрест і Люди в потребі у Словаччині.

Сьогодні ми також оголошуємо новий грант для біженців з обмеженими можливостями, а також грант Google.org Fellowship to Tech to the Rescue , молоду польську некомерційну організацію, яка об’єднує технологічні компанії та експертів-волонтерів з організаціями гуманітарної допомоги, щоб допомогти вирішувати технічні потреби. . Команда співробітників Google.org працюватиме на безоплатній основі, щоб допомогти створити та розширити свою платформу та зусилля.

Боротьба з дезінформацією

Як інформаційна компанія, ми серйозно ставимося до своєї відповідальності, щоб надавати людям достовірну, достовірну інформацію, коли вона їм потрібна. Ми бачили, як багато українців зверталися до Пошуку, щоб знайти актуальну інформацію, зокрема, де знайти притулок чи гуманітарну допомогу, і покладалися на сповіщення про повітряні нальоти на своїх телефонах. Щоб допомогти, ми також запроваджуємо нові функції, які покращують доступ до надійної інформації, зокрема інформаційні панелі місцевими мовами та ярлики прозорості для вмісту видавця на YouTube.

Велика частина виклику – подолання дезінформації, яка поширюється про реалії та факти війни в Україні. Сьогодні ми виділяємо додаткові 10 мільйонів доларів на ці зусилля, включаючи нові партнерські відносини з аналітичними центрами та організаціями громадянського суспільства для проведення регіональних досліджень дезінформації та дезінформації, а також грошові гранти для підтримки мереж перевірки фактів та некомерційних організацій. Jigsaw, підрозділ Google, який створює технології для протидії загрозам відкритим суспільствам, співпрацюватиме з місцевими експертами та науковцями, щоб розробити підходи як до безпосередньої протидії дезінформації, так і до допомоги людям легше ідентифікувати дезінформацію.

Інвестування в майбутнє Центральної та Східної Європи

Ми віримо в силу та майбутнє Центральної та Східної Європи. Лише минулого року ми відкрили наш новий офіс у Варшаві, найняли понад 350 людей та запустили регіон Google Cloud у Польщі. Раніше цього місяця ми оголосили про інвестиції в розмірі 700 мільйонів доларів у покупку та розвиток The Warsaw HUB, сучасного офісного комплексу в центрі столиці Польщі.

Ми продовжуватимемо інвестувати в регіон і підтримувати людей і бізнес, які постраждали від війни та її труднощів. І коли ця війна закінчиться, ми будемо тут для України та регіону надовго.

Повідомив Сундар Пічаї

Джерело: https://blog.google/inside-google/company-announcements/warsaw-announcing-more-support-ukraine/

;