iPhone 13 Pro: покращені можливості для комфорту користувача

Нарешті довгоочікуваний смартфон iPhone 13 Pro поєднує в собі переваги попередників, нові технології для ще швидкої реакції, ідеальних фото та відео.

iphone-13-pro-max iPhone 13 Pro

Рамка з нержавіючої сталі. На поверхні не залишається відбитків. Дизайн стандартний для iPhone. Має три камери, працює на операційній системі ОС iOS 15. У порівнянні зі своїм попередником, функціонує на 1,5 години довше без потреби в підзарядці.

Екран, модуль камер

Екран Super Retina XDR. 6,1 дюйма. Частота оновлення збільшена до 120 Гц, якщо порівнювати з попередньою моделлю. Швидкість оновлення зображення в діапазоні від 10 до 120 Гц та залежить від дії, яку виконує користувач. При читанні цей показник низький. Максимально швидко зображення оновлюється під час відеоігор, перегляду фільмів. Таким чином, зменшується навантаження на очі та економиться заряд акумулятора.

На екрані добре видно навіть найменші деталі завдяки таким технологіям:

  • максимальна яскравість 1200 кд / м²;
  • Haptic Touch;
  • OLED – передача кольору;
  • ProMotion – підбір яскравості та частоти оновлення під конкретну потребу;
  • Ceramic Shield – захист останнього покоління від подряпин та ударів.

iPhone має камеру з широким кутом та діафрагмою f/1.5. Розмір пікселів 1,9 мкм. Має сенсор LIDAR, який дозволяє зробити портретний знімок навіть при поганому освітленні.

Ще одна камера оснащена телефото з 77-міліметровою лінзою. Відрізняється можливістю триразового збільшення. Третя камера ширококутна з автоматичним фокусуванням і діафрагмою f/1.8. Cinematic технологія забезпечує покращене знімання відео та фільмування в нічний час.

Звук та внутрішня начинка

iPhone 13 Pro видає звук не в бік, а прямо на користувача. Завдяки такому покращеному технологічному рішенню можна переглядати фільми та насолоджуватися чистим звуком.

A15 Bionic процесор забезпечує миттєве виконання команд. iPhone не зависає навіть під час ігор PUBG та при перегляді відео зі складною графікою.

Серед переваг слід відзначити:

  • підтримку 5G мережі;
  • ProRes формат редагування відео;
  • Secure Enclave захист особистих даних;
  • MagSafe магнітна бездротова зарядка.

Операційна система ОС iOS 15 відрізняється від ОС iOS 14 більш стабільною роботою, покращеним дизайном іконок та пункту управління.

Для виготовлення моделі використаний перероблений алюміній. В упакуванні немає пластику. Так виробник дбає про екологічну безпеку.

З усіх можливих варіантів iPhone 13 є зразком функціональності, простоти використання та швидкості. Він підійде для роботи, розваг, навчання. В невеликому пристрої вміщені всі можливості цифрового світу.

Також вартий уваги Apple iPhone 13 Mini, з витонченою формою.

;