Книги для самостійного вивчення івриту

Вивчати різноманітні іноземні мови зараз дуже важливо, адже це престижно, неймовірно перспективно та врешті-решт, модно. Будь-яка людина, яка володіє кількома мовами одночасно має більш ширші можливості для кар’єрного росту. Однією із мов, що має перспективи в сфері функціонування вважається іврит, а тому література для вивчення мови іврит наразі є досить популярною.

Особливості та важливість мови

Одна із найдавніших мов світу відрізняється циклічною історією, адже зараз вона стала мовою молитов та релігійного культу. А для ефективного пізнання мови, письма і комунікації просто необхідно читати саме книги. На сьогоднішній день на мові розмовляють вже майже 9 мільйонів чоловік. При цьому інтерес до неї постійно росте і це не дивно, так як Ізраїль відкриває свої двері перед сотнями тисяч репатріантів, які бажають повернутися в рідні місця і успішно та якомога швидше інтегруватися в сучасне суспільство.

вивчення івриту
курс вивчення івриту

Не дивно, що багатьох з них цікавлять приклади підручників. Та все ж існує кілька найяскравіших прикладів, завдяки яким можна здобути знання зі складної мови:

  • Шеат Іврит. Вважається найкращим посібником для бажаючих пізнати складну мову. Він складається із двох частин, а сам матеріал розташований у систематичному порядку та видається читачеві блоками: від простого до більш складного. У книзі зібрано майже 1000 найбільш уживаних слів;
  • “Легкий іврит для вас”. Даний посібник створено вчителем Еліезер Тіркель, який більше 40 років викладав мову в Ізраїлі та багатьох інших країнах світу людям абсолютно різних національностей та віросповідань. Вона ідеально підійде тим, хто бажає швидко та максимально якісно освоїти базові знання, так як в ній зібран увесь багатий досвід викладання вчителя. При чому в посібнику є вся необхідна інформація, починаючи від основ читання/письма та закінчуючи граматикою;
  • “Підручник для початківців”. Призначений спеціально для викладання іноземної в університетах та її використання студентами у вищих навчальних закладах. Та незважаючи на це, кожен бажаючий зможе скористатися літературою, навіть при нульовому рівні знань.

Критерії вибору ідеального посібника для вивчення іноземної

Література вважається найкращим варіантом для вивчення будь-якої мови. Іврит не є виключенням, а тому необхідно розуміти, що книги в усі часи були найкращим джерелом знань. При чому використовувати їх можна навіть в якості самостійних джерел для отримання базових знань. Вони підідут тим, хто має деякі знання та профессіоналам, які бажають підтягнути навички та дізнатись більш складні приклади та граматику.

Варто розуміти, що література поділяється на декілька видів:

  • для бажаючих пізнати іноземну “з нуля”. Такі посібники допомагають отримати базові знання та дізнатись основи та найбільш популярні слова/вислови;
  • для новачків, вже знайомим з основами та бажаючим підтягнути навички;
  • для професіоналів, для яких важливо мати досконалі навички у граматиці та письмі. Зазвичай до цієї категорії людей відносять тих, хто буде/вже працює в Ізраїлі.

Вивчити іноземну самостійно можливо використовуючи правильну літературу. Завдяки посібникам можна освоїти усі аспекти, починаючи від постановки вимови та елементарних азів граматики і до читання відомих священних текстів в оригіналі. При чому такого рівня можна досягнути безе репетиторів та дорогих курсів. Достатньо правильно обрати літературу, яка допоможе отримати бажаний рівень знань навіть за короткий проміжок часу.

Також спеціалісти рекомендуют не забувати про додаткові матеріали у вигляді аудіо записів чи відео (зазвичай йдуть в комплекті). Додаткові джерела також допомагають краще зрозуміти усі моменти та прискорити процес навчання.

;