Креслення на замовлення від професіоналів

Виконання креслення в AutoCad, ArchiCad або Компас-3D з будь-яких дисциплін! Пропонуємо замовити креслення за доступною ціною з великою ймовірністю отримати високої оцінки!

Замовити креслення у фахівця з досвідом

Креслення – це один з найбільш складних видів самостійної роботи, з яким стикаються студенти технічних спеціальностей в процесі свого навчання. Дану роботу потрібно виконувати ідеально відповідно до встановлених вимог. Навіть від найменшої лінії залежить результат. Тому створення креслень займає багато часу, вимагає скрупульозності, точності і чіткості. Студентам потрібно вивчати всі дисципліни і рівномірно розподіляти свої зусилля, тому їм часто не вистачає часу і посидючості виконувати подібні проєкти. Що робити, якщо немає часу займатися створенням і обробкою всіх елементів на необхідному рівні? Відповідь на це запитання проста. Вам потрібно купити креслення.

Креслення
Креслення в Компас

Виконанням подібних проектів займаються виконавці з профільною освітою і досвідом в даній сфері. Тому, якщо купити креслення, то можна легко отримати високий бал з дисципліни без витрат свого часу і зусиль. Крім того, маючи на руках якісний матеріал, вам вдасться самому зрозуміти принцип його виконання і в майбутньому створити самостійно подібний проєкт. Простіше працювати з готовим матеріалом, ніж самому його створювати, не маючи відповідного досвіду.

Наші автори, виконують креслення на замовлення будь-якої складності. Створюють проєкт для дипломних чи курсових робіт в процесі навчання. Від Вас вимагається лише чітке формулювання завдання. Виконання завдання в строк бере на себе компанія, студенту залишається уточнити деякі моменти, щоб відповісти на всі питання викладачів під час здачі готового креслення.

Де часто застосовують креслення?

Креслення – графічне зображення об’єкта або виробу на площині, яке виконується за встановленими нормами. Залежно від галузі виділяють технічні та будівельні креслення. Вони виконують різні функції. Технічні креслення використовуються в створенні різних деталей, механізмів, устаткування. Будівельні креслення застосовуються для реалізації архітектурних рішень, генеральних планів, закладки комунікацій і створення інтер’єрів.

Відповідно, всі фахівці, які навчаються технічних спеціальностей, архітектурі, дизайну стикаються в процесі освоєння професії з виконанням проєктів різної складності. Можливість замовити креслення спрощує освоєння предмета, дозволяє швидко надати готовий матеріал для підтвердження високого рівня знань. Крім того, допомагає студенту зрозуміти, як виконувати таку роботу і якою вона повинна бути в результаті.

Для яких дисциплін можна замовити готові креслення?

Крім нарисної геометрії замовити креслення можна для таких предметів:

 • машинобудування;
 • інженерії;
 • інженерної графіки;
 • конструювання;
 • електроніки;
 • дизайну;
 • інформатики.

Дані проекти можуть знадобитися на різних стадіях навчання. У процесі оцінювання знань по ходу освоєння навчального матеріалу, для практики, написання курсових, дипломних, магістерських робіт. На будь-якому з етапів навчання, незалежно від рівня власних знань, ви завжди можете звернутися в компанію і отримати креслення в необхідний термін. Якщо вашого предмета або спеціальності немає в списку, зверніться до консультантів, і вони сформують для вас замовлення з урахуванням особливостей вашої ситуації для оперативного вирішення завдання.

Ви також можете замовити курсову роботу чи магістерську роботу у нас на сайті!

Як зробити креслення самому?

Креслення створюється на папері або в електронному вигляді за допомогою спеціального програмного забезпечення. Якщо мова йде про виконання проекту в стандартному паперовому форматі, то в результаті повинно вийти точне зображення об’єкта зверху, збоку, спереду. Складальне креслення передбачає розріз складного предмета, механізму, деталі по осі симетрії. Створення паперового креслення передбачає роботу за наступним алгоритмом:

 1. Ознайомлення з вимогами по формату, використовування ліній і розмірів.
 2. Вивчення принципів побудови нахилів, конусів, сполучень.
 3. Ознайомлення з тонкощами застосування необхідних інструментів і організація робочого місця.
 4. Формування рамки з основним написом.
 5. Поділ поля на три частини. Розмітка місць завдань і написів до них.
 6. Створення креслень в тонких лініях з використанням необхідних розмірів і написів до них.
 7. Перевірка викладачем і обведення ліній з урахуванням вимог стандарту.
 8. Чистка поля від зайвих елементів.
 9. Обрізка листа з урахуванням загальноприйнятого формату і здача на остаточну перевірку.

Через розвиток комп’ютерних технологій, більшість проєктів реалізуються не тільки на папері. Створення креслення в електронному вигляді передбачає:

 • розробка моделі в 3D форматі;
 • розміщення креслярських видів;
 • додавання розмірів, таблиць, написів та інших необхідних елементів.

Якщо проводиться здача проєкту у двох форматах, то важливим моментом є асоціативність між кресленням і 3D моделлю. Всі зміни повинні дублюватися як в електронному, так і в паперовому варіанті. Креслення на замовлення в Києві виконуються за вказаною вище алгоритмом з узгодженням на всіх етапах.

Види креслень відповідно до стандарту

Відповідно до стандарту є такі види креслень:

 • складальні;
 • загальні;
 • теоретичні;
 • габаритні;
 • монтажні;
 • схеми;
 • креслення деталей.

Складальне креслення передбачає зображення механізму в повній комплектації. У нього входить вся інформація, яка потрібна, щоб зробити виріб і контролювати його функціональність.

Загальне креслення – це конструкція з опрацюванням всіх основних частин. Його функція у визначенні принципу дії механізму.

Теоретичний тип – це геометрична форма і координати, за допомогою яких визначається розташування основних частин.

У габаритному кресленні є контурне зображення. Також він припускає наявність габаритних, настановних і приєднувальних параметрів.

В монтажному кресленні є контурне зображення, а також всі дані, які необхідні для установки.

Схема – це зображення основних частин, зв’язків між ними.

Типи креслень за способом виконання та характеру застосування

З урахуванням способу виконання і характеру застосування поділяють 4 типів креслень:

 • оригінал;
 • дублікат;
 • копія;
 • ескіз.

З оригіналу роблять оригінал для подальшого створення необхідної кількості копій, які потрібні у виробництві механізму або деталі. Оригінал має відповідні підписи і робиться на будь-якому матеріалі. Для створення такого креслення застосовується оригінальний зразок або його фотокопія.

Креслення AutoCad
Креслення AutoCad

Зразок повинен бути виданим в друкарні і мати підписи відповідальних осіб. Дублікат також використовується для створення копій і відрізняється ідентичністю оригіналу. Копія застосовується безпосередньо на виробництві. Ескіз виконується без спеціального інструментарію для креслень і не передбачає дотримання масштабу.

Які формати листа використовуються для креслень?

Розмір листів регламентується міжнародними стандартами: ISO, ГОСТ. Базовий лист А0 найчастіше використовується для створення креслень. Його площа становить 1 м. Усі наступні листи А1, А2, А3, А4 мають площу, яка в два рази менше, ніж початковий формат. Креслення для студентів виконуються на тому вигляді, який зазначений в методичних рекомендаціях.

Основний формат А0 використовується конструкторами найчастіше. Має приблизні розміри сторін одна тисячі сто вісімдесят дев’ять мм і 841 мм. Також в залежності від типу роботи, його поділяють на дві рівні частини.

Які програми використовують для креслення на комп’ютері?

Для створення креслень застосовуються різні комп’ютерні програми, тому при оформлення замовлення можна вказати, яку саме необхідно застосовувати. В ВНЗ є свої вимоги, і навіть застосовується програмне забезпечення може регламентуватися. Найчастіше використовуються такі програми:

 • Autocad;
 • ArchiCad;
 • Unigraphics;
 • Компас-3D.

Також виготовлення креслень на замовлення проводиться на папері. У будь-якому випадку, компанія йде на поступки замовникові і виконує в необхідному форматі.

Як замовити креслення онлайн?

Домовиться про виконання завдання можна всього за 5 хвилин. Замовити креслення в Автокад легко на сайті. Для цього потрібно заповнити форму і вказати всі необхідні дані, якими автора зможуть скористатися для виконання завдання. В обов’язковому порядку необхідно надати повний текст завдання, щоб виконавець зрозумів завдання. Переказ в цьому випадку може бути неінформативним, адже так легко втратити деталі. Також для розуміння суті та вимог потрібно надати методичний посібник. Щоб здати роботу з першого разу без доробок, необхідно надати приклад або зразок оформлення і вихідні. В цілому від вас вимагається:

 • завдання;
 • методичка;
 • зразок;
 • результат.

Перевага нашої компанії в тому, що навіть, якщо у вас відсутні необхідні матеріали, виконавці зможуть впоратися із завданням незалежно від її складності. Проекти створюють викладачі ВНЗ, інженери, дизайнери, які працюють в даному напрямку або мають відповідний досвід. Відповідно, вони проходили аналогічне навчання, здавали подібні роботи і не раз вже робили їх на замовлення. У більшості випадків, подібні роботи проводяться за стандартним алгоритмом. Завдяки професіоналізму виконавців, які працюють в нашій компанії, купити креслення з інженерної графіки – це ідеальний варіант, щоб отримати п’ятірку.

Щоб отримати детальну інформацію, можна звернутися до менеджерів, які дадуть відповідь на питання, що цікавлять, скажуть, яка інформація і база вужа для виконання завдання і допоможуть в оформленні замовлення, якщо ви не зможете зробити це самостійно.

;