Чому треба записатись на курси Python просто зараз?

Програміст – високооплачувана професія, яка з кожним роком набуває все більшої популярності. IT-компанії відкриваються по всьому світі, створюючи унікальні програми, сайти та нейромережі. І поширена мова Python дуже цінується роботодавцями. Експерти шведсько-української школи Beetroot Academy розповіли про переваги Python і навели приклади успішних веб-сервісів, написаних цією мовою.

Записатися на курси Python
Записатися на курси Python

Особливості й плюси

Головна перевага Python – в її доступності й легкості опанування для програмістів. Синтаксис мови побудований логічно й зрозуміло, тому новачки часто вибирають її першою для входження у професію.

Python
Мова програмування Python

Особливості й плюси

  • універсальність мови. Працювати на Python можна на різних платформах, наприклад Windows, Linux, MacOS;
  • навчання. Щоб швидко опанувати нову професію, запишіться на Курси Python: вже за 4 місяці інтенсивного навчання реально засвоїти базові принципи й спробувати свої сили як фрилансер або як стажист у компанії;
  • популярність. Компанії скрізь потребують програмістів на Python, які можуть втілити в життя їхні задуми. Uber, Facebook, Google і безліч IT-гігантів реалізують сотні рішень щодня, щоб оптимізувати платформи й поліпшити користувацький досвід.

Написаний цією мовою код легко сприймається програмістами, завдяки чому працювати з програмами, додатками або сайтами просто. В інтернет-спільноті сотні людей готові допомогти новачкам і розповісти про способи розв’язання поширених проблем. При цьому програмувати на Python простіше, як порівняти з іншими мовами, отже й результату можна досягти швидше.

Чому Python й досі залишається актуальним

Попри те що ця мова виникла досить давно, ще у 1991 році, вона стає все більш популярною. Головна причина її актуальності зараз – універсальність. За 30 років з’явилися гігантські бібліотеки з величезною кількістю рішень для будь-яких завдань.

Назвемо інструменти, які найчастіше розглядають на Python курси онлайн:

  • NumPy. Відмінний інструмент для вирішення різноманітних завдань, тут переважають вектори, матриці, числа і математичні задачі. Бібліотека з відкритим вихідним кодом дає змогу у розробці зосередитись на продуктивності майбутніх утиліт.
  • SciPy. Бібліотека дуже популярна серед програмістів, які працюють над програмним забезпеченням для інженерів і техніків. Інструмент ідеальний для точних розрахунків лабораторного обладнання будь-якої складності.
  • Pandas. Big Data – майбутнє усілякої компанії, що активно розвивається. Інструмент полегшує програмістам роботу з великими даними та їх аналізом.
  • Scikit-Learn. Продуктивна бібліотека, необхідна для роботи з машинним навчанням, нейронними мережами й штучним інтелектом. Все більше компаній застосовують ШІ до своїх автомобілів, сайтів, відділів підтримки.
курси Python
Курси Python

Приклади успішних веб-сервісів на Python

Мегапопулярний YouTube розроблений і написаний мовою Python. Програмісти оптимізували процес завантаження і показу відео, щоб користувачі дивились улюблений контент без обмежень. На сайті навіть можна зіграти у своєрідну “змійку”, якщо поставити відео на паузу й натиснути на стрілку вгору, праворуч і вниз.

Мовою Python розроблені DropBox, Reddit, Pinterest. І цим компаніям потрібні співробітники, отже, потрібні ви.

;