Ремонт iPhone XR

На жаль, лише невелика частина сервісних центрів зможе якісно провести відновлення вашого мобільного улюбленця. Якщо мова йде про офіційні сервіси, можна сміливо стверджувати, що там ремонт буде відбуватися набагато довше, а вам потрібно якомога швидше повернути свій девайс до життя, вірно? Багатьом знайома ситуація, коли улюблений апарат очікується кілька місяців, як його відремонтують. То чому варто нам довірити таке делікатне питання? Про це далі.

Оперативний ремонт iPhone XR

Одна із основних переваг – фахівці, які чудово знають свою роботу. Тому, якщо ви розбили або втопили свій телефон, ремонт iPhone XR у сервісному центрі буде проведено відповідно до всіх норм і стандартів. У процесі роботи використовується лише професійне апаратне забезпечення та сучасний інструментарій, що дозволяє проводити операції будь-якої складності. При ремонті використовуються лише оригінальні деталі, які постачаються у відомих та надійних постачальників. Також діє гарантія на виконану роботу.

ifix.ua
Сервісний центр iFix по ремонту iPhone

Вартість ремонту або інших дій із вашим смартфоном коливається. У розрахунок приймається складність, тип ремонту та необхідні вам терміни. Як правило, ремонт iPhone XR у Києві не займає більше кількох днів. Однак це залежить від того, наскільки оперативно ви звернулися в сервісний центр.

Наприклад, якщо вода все-таки потрапила у вологозахищений смартфон, необхідно негайно звернутися до EXRpress Service. Майстри нашого сервісного центру проведуть комплексну діагностику пристрою, висушать його за допомогою спеціального обладнання та після цього озвучать вартість відновлювальних робіт.

Сервісний центр iPhone

Які види робіт проводяться фахівцями сервізного центру iPhone?

  • Заміна кнопок увімкнення та блокування;
  • Заміна скла;
  • Заміна матриці/дисплея;
  • Заміна/ремонт материнської плати;
  • Комплексна діагностика з використанням професійного обладнання;
  • І багато інших видів робіт.

Серед інших центрів реабілітації смартфонів, cервісний центр iFix пропонуємо вам доступні ціни та оперативність роботи. Центр давно спеціалізуємося на ремонті техніки Apple та лінійки смартфонів iPhone. Тому весь процес ремонту не викликає особливих складнощів, що дозволяє максимально швидко та якісно проводити ремонт XR. При цьому нами використовуються оригінальні запасні частини, що гарантує надійну та стабільну роботу вашого розумного помічника.

Залиште заявку на сайті

Якщо ви маєте запитання, то cервісний центр iFix з радістю відповімо на них. Консультація спеціаліста абсолютно безкоштовна. Якщо майстер не зміг пояснити причину несправності телефону, рекомендуємо підійти в наш офіс для повної діагностики пристрою. Після цього буде озвучено вартість відновлювальних робіт та терміни їх виконання.

Як правило, ремонт техники Apple у Києві відбувається в стислий термін, а головне – якість роботи залишається високою.

Щоб отримати консультацію залиште онлайн заявку.
Звертайтесь!

;