Дисертації на замовлення з поглибленим дослідженням

Багатьом дослідникам нерідко потрібна допомога в написанні дисертацій та інших видів наукових робіт. Це пов’язане з безліччю факторів: брак часу, знань, практичних умінь і так далі. У сучасному світі кожен може отримати кваліфіковану допомогу в написанні дисертації в цілому або конкретного розділу. Річ у тім, що науковий ступінь відкриває перед людиною нові можливості, сприяє просуванню по кар’єрних сходах.

Написання професійних дисертацій на замовлення

Співробітники «Best Work» допоможуть написати унікальну дисертацію або виконати доопрацювання вже існуючої, згідно з вимогами. Багаторічний досвід роботи гарантує високу якість виконання в короткі терміни. Про те, що ж таке дисертація і де в Україні можна замовити готову наукову роботу по заданій темі далі в статті.

Що ж таке дисертація 2021-2022?

Дисертація є науковою працею, яка пишеться співробітником з метою присудження певного звання або ступеня. Існує три основних види дисертації:

 • магістерська дисертація
 • кандидатська дисертація
 • докторська дисертація

Далі ми розглянемо кожен вид дисертації більш детально. Успішно захищена наукова праця дає можливість вченому отримати хорошу посаду і перспективу зростання кар’єри. Фахівці, які змогли написати та захистити дисертацію користуються великим попитом серед бюджетних та комерційних організацій.

Види дисертації: приклад, зразок

Магістерська дисертація відрізняється від двох інших видів за своєю суттю. Це випускна робота, яка підтверджує необхідний рівень знань випускника, його фундаментальну підготовку та готовність до подальшої професійної діяльності. Безпосередньо документ складається з матеріалів, зібраних за період навчання в магістратурі та проходження практики.

Кандидатська дисертація демонструє теоретичні знання, інтелектуальний рівень дослідника в конкретній галузі. У свою чергу, кандидатські дисертаційні роботи можуть бути теоретичними і прикладними в залежності від обраної наукової області. Щоб отримати допуск до захисту кандидатської дисертації, досліднику необхідно успішно здати ряд іспитів, серед них: історія, філософія науки та профільний предмет (спеціальність).

Докторська дисертація – наступний етап в кар’єрі дослідника, для написання даного виду наукової роботи необхідно успішно захистити кандидатську дисертацію. У період дослідження, вчені відпрацьовують практичну частину своїх знань. Часто для цього необхідне залучення інших авторів, створення або запозичення вже існуючих експериментів.

Існує кілька основних відмінностей докторської дисертаційної роботи від кандидатської, серед них:

Обсяг роботи. Орієнтовна кількість сторінок у разі кандидатської роботи становить близько 150-200 с., В той час як для докторської знадобиться написати 300-400 с.

Мета. Дослідження в кандидатській дисертаційній роботі направлено на покращення роботи конкретної галузі, метою докторського наукової праці є розробка нових рішень, інновацій.

Терміни приймання. Оскільки обсяг і складність двох видів робіт відрізняється, на їх перевірку необхідна різна кількість часу. Так, дата захисту кандидатської роботи призначається через 2 місяці від дня подачі відповідних документів, а докторської – через 4 місяці.

Ціна дисертації | Студентські роботи на замовлення | Реферат на тему | Купити дисертацію | Реферат на замовлення
Студентські роботи | Написання магістерських робіт

Плагіат дисертації

На сьогоднішній день в мережі Інтернет є безліч вже готових дисертаційних робіт на різні теми, досить тільки змінити титульний аркуш та деякі інші дані. Однак наукова праця має бути унікальною, тільки в цьому випадку ви зможете її успішно захистити.

Для перевірки унікальності тексту існують різні програми «Антиплагіат». Це може бути програмне забезпечення, встановлене безпосередньо на комп’ютерах або онлайн-додатки.

За допомогою цих спеціалізованих програм можна перевірити на унікальність абсолютно будь-яку дисертацію, будь вона написана російською, українською, англійською та іншою мовою. Таким чином комісія з легкістю виявить плагіат роботи.

Світові пошукові системи в мережі Інтернет, наприклад, Google, Bing, окремо Microsoft активно працюють над перевіркою якості та унікальності тексту. Ці критерії дуже важливі при написанні і захисті дисертації.

Як правильно замовити дисертацію?

Якщо ви прийняли рішення замовити і купити вже готову дисертацію, то у вас є така можливість. Дисертаційна робота за помірною ціною сьогодні доступна кожному. Наші фахівці з написання дисертацій виконають свою роботу якісно і в короткі терміни. Цьому сприятиме великий досвід та знання різних методик. Купити готову дисертацію на сайті дуже просто. Подібну допомогу можна розцінювати як репетиторство. По завершенні написання дисертаційної роботи замовник отримує готову наукову працю, в якій зібрана вся необхідна інформація. Все що потрібно від вас – досконально вивчити її, щоб успішно захистити перед комісією.

Кілька порад, які допоможуть вибрати правильний ресурс, де можна замовити кандидатську дисертацію. Насамперед уважно вивчіть сам сайт, його матеріали, чи добре вони написані. Оцініть структуру, навігацію та стиль написання текстів. Якщо вам в цілому імпонує сайт, то, найімовірніше, готова робота вас теж задовольнить.

Обов’язково звертайте увагу на тексти, які розміщені на сайті. Адже саме за текст ви і будете платити. Подивіться та оцініть заголовки, розділи на сторінках, чи є приклади готових дисертаційних робіт. Ці моменти однозначно допоможуть вам визначитися з вибором ресурсу для замовлення дисертації.

Вартість дисертації

Ціна готової дисертаційної роботи безпосередньо залежить від таких параметрів, як обсяг, складність, якість та терміни виконання. Оцінити приблизну вартість дисертації можна, проаналізувавши готові роботи в пошукових системах.

Виходячи з перерахованих вище параметрів, вартість наукової праці може змінюватися від 50 000 до 100 000 грн. Також є можливість замовити написання одного або декількох розділів, в цьому випадку ціна буде значно нижче, близько 20 000 грн.

Подивитися наші розцінки можна на сайті в розділі «ціна дисертації» або проконсультуватися з менеджерами.

Не рекомендується вибирати дешеві дисертаційні роботи, оскільки це негативно відображається на їх якості. Щоб успішно захистити працю, дуже важлива форма подачі та актуальність інформації, список використаних джерел. Також важливо, щоб наукова робота була написана доступно. В цьому випадку замовнику буде легше вивчити її для подальшого захисту.

Вибір теми дисертації

Основним фактором при написанні дисертації є вибір теми. Безпосередньо за обраною темою можна визначити актуальність і новаторство в пошуку вирішення тієї чи іншої проблеми. Перед тим, як зупинити свій погляд на темі, досліднику рекомендується ретельно вивчити та проаналізувати праці попередників. Від вибору теми залежить результативність та успішність всієї роботи. Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору, то порадьтеся з науковим керівником або іншою авторитетною особою.

Спеціалізації для дисертацій

Захист дисертаційних робіт проводиться за конкретними спеціальностями. У кожної наукової спеціалізації є свій код. Наші фахівці здатні виконати роботу з різних дисциплін. Нижче наведено таблицю, де відображені коди та спеціалізації для дисертацій:

Структура і оформлення дисертації

Не варто недооцінювати важливість структури наукової роботи, оскільки цей фактор дозволяє коротко подати інформацію. За допомогою плану легко оцінити на перший погляд цінність всієї праці. Як правило, кожен вищий навчальний заклад висуває свої вимоги до структури та оформлення дисертаційної роботи, проте існують державні норми. Так, дисертація в обов’язковому порядку повинна мати такі пункти:

 • Титульна сторінка – початкова сторінка з зазначенням таких даних про роботу, як міністерство, навчальний заклад, найменування кафедри, тема дисертації, ПІБ дослідника, рік виконання і т. д.
 • Анотація – коротке ознайомлення зі змістом роботи та результатами дослідження, пишеться двома мовами: українською та англійською.
 • Зміст – відображає структуру роботи, на сторінці зібрані назви розділів/підрозділів і на якій сторінці їх можна знайти, найменування розділів повинні бути ідентичними, як в самій дисертації;
 • Список умовних позначень – на сторінці винесений повний список позначень (абревіатур, скорочень і т. д.), Які використовується в дисертації, особливо це актуально при написанні технічних текстів;
 • Вступна частина (введення) – в даному розділі позначається предмет, мета дослідження, короткий опис проблеми;
  Основна частина – складається переважно з 3-4 розділів з необхідною кількістю підрозділів, які розкривають тему дисертації, її теоретичну та практичну частини;
 • Заключна частина (висновки) – в розділі підводяться підсумки проведеного дослідження, подача матеріалу переважно від першої особи у вигляді особистих позицій, також тут вказується чи можливий розвиток даної теми на більш високому рівні;
 • Список використаних джерел – вказуються всі джерела інформації, які були використані в конкретній роботі, посилатися на першоджерело – це необхідність, в іншому випадку праця буде розцінена, як плагіат;
 • Додатки – графіки, таблиці, програмний код та інші матеріали, які слугують графічним відображенням процесу або результату виконаної роботи.

Варто зазначити, що велика кількість розділів/підрозділів не еквівалентна гарній роботі. Важливо, щоб всі вони чітко слідували темі та розкривали її. Велика кількість сторонньої інформації буде розцінюватися комісією, як «вода». Подібні фрагменти тексту можна з легкістю прибрати з дисертації без втрати сенсу. Оскільки дисертаційна робота повинна відповідати певному обсягу (100-200 сторінок в залежності від теми), цього допускати не можна.

Окрім структури, важливою умовою для прийняття дисертації є її оформлення. В цьому випадку навчальні заклади теж можуть висувати свої вимоги, але частіше за все вони керуються визнаним стандартом.

Загальні правила оформлення дисертацій

Друк здійснюється з використанням комп’ютерної верстки на одному боці аркуша формату А4. Великі таблиці та інші графічні матеріали можуть бути надруковані на А3 (додатки).

При друку необхідно встановити наступні поля: з лівої сторони, зверху, знизу – по 20 мм, з правої сторони – не менше ніж 10 мм. Оскільки дисертацію це об’ємна праця, яка береться в палітурку, то оптимальний відступ зліва для кандидатської роботи буде 30 мм, для докторської – 35 мм.

Шрифт TimesNewRoman чорного кольору, кегль 14, міжрядковий інтервал 1.5, при цьому щільність тексту повинна бути рівномірною.
Заголовки повинні бути написані великими літерами: ВСТУП, РОЗДІЛ і так далі.

Всі сторінки повинні бути пронумеровані в правому верхньому куті, за винятком титульного аркуша, там нумерація взагалі не ставиться.

Відстань між заголовком розділу та підзаголовком має становити 3 одинарних інтервали, що еквівалентно одному пропущеному рядку.

Кожна таблиця та малюнок повинні мати свою назву, назва таблиці вказується до, назва малюнка – після самого матеріалу.

Якщо в тексті ви використовуєте підрядкові, а не кінцеві виноски, то вони не повинні переходити на наступну сторінку.

Чого потрібно уникати при написанні дисертації

Ключові моменти, які необхідно усунути або доопрацювати в дисертаційній роботі дослідник дізнається вже в результаті проходження передзахисту. Щоб запобігти можливим доопрацювання, зверніть увагу на наступні моменти:

Істотні відхилення від необхідного обсягу роботи. Це стосується відхилень як в меншу, так і більшу сторону. Занадто маленький обсяг одразу буде відправлений на доопрацювання, в той же час писати дуже багато не потрібно, тема повинна бути розкрита, але без «води».

Відсутність посилань (виносок) на джерела використаної літератури. Цей момент також може вплинути і на унікальність роботи в цілому. Крім цього бажано використовувати актуальні джерела і по темі, не старше 5 років.

Розділи критично різного об’єму. Виділені розділи повинні бути приблизно однакового обсягу, інакше робота виглядатиме неоднорідною.
Немає логічного зв’язку між структурними елементами (заголовками/підзаголовками). Заголовок повинен відображати загальну тему, а підзаголовки – рішення конкретних проблем по заданій темі.

Відсутність наочних прикладів. У будь-якій науковій роботі важлива графічна частина, особливо це актуально для прикладних галузей. Саме вони показують наочний результат виконаних експериментів під час написання дисертації.

Як замовити дисертацію у нас?

Щоб замовити написання дисертації в «Best Work» достатньо заповнити на сайті просту форму з даними, де ви залишите свій контактний номер телефону, адресу електронної пошти, ініціали, і напишите яка дисертація на тему цікавить Вас безпосередньо.

Після цього з вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей. Всі питання, що стосуються ціни за роботу, строків виконання ви зможете задати під час розмови з менеджером. Коли всі деталі будуть узгоджені, фахівці одразу розпочнуть виконувати завдання.

Гарантія якості дисертації

Кожен клієнт «Best Work» може бути впевнений в якості наукової роботи.

Нам важливо виконувати цей пункт, оскільки дисертація на замовлення має вплив на нашу репутацію. Кваліфіковані фахівці, які залучені для виконання вашого замовлення, здатні максимально точно розкрити тему, спираючись на авторитетні думки.

Нам під силу виконати магістерську, кандидатську та докторську дисертацію різних спеціальностей.

Унікальність дисертації та перевірка

Як було сказано раніше, всі наукові роботи піддаються перевірці на плагіат. Неунікальна робота не пройде комісію. Наші дисертації перевіряються редакторським відділом, які мають досвід в написанні унікальних текстів.

Виконати перевірку дисертаційної роботи можна самостійно за допомогою таких онлайн сервісів, як Advego, Text.ru, Content-Watch. Це популярні та компетентні програми для перевірки унікальності тексту.

Є кілька простих способів, як підвищити унікальність будь-якого тексту. Так, наприклад, заміна слів синонімами робить фрагмент унікальним. Якщо необхідно підвищити показник абзацу або ще більшого фрагмента тексту, то рекомендується переписати його своїми словами, тобто зробити «переказ». Таким чином буде простежуватися стиль автора. Для кваліфікованих фахівців не складно написати унікальний текст. Плагіат в «Назва Фірми» неможливий.

Доопрацювання дисертаційної роботи

Якщо готова робота з якихось причин не влаштовує замовника, то є можливість її доопрацювати в обумовлені терміни. Наприклад, дисертацію необхідно доповнити розділом або більш детально розкрити сутність вже наявного заголовка.

Співробітники внесуть необхідні правки, паралельно доповнять бібліографічний список літератури, виведуть виноски і так далі. Також можливе доопрацювання дисертаційної роботи в результаті її перевірки науковим керівником. І в цьому випадку вона буде виконана оперативно.

Цю сторінку також можна знайти в пошуковій системі за запитами: “купити докторську дисертацію”, “купити кандидатську дисертацію”, “кандидатська дисертація ціна Київ”. 

Висновки щодо замовлення дисертації

Ще зовсім недавно у багатьох дослідників не було можливості написати та захистити дисертацію, що зупиняло їх кар’єрне зростання. Сьогодні, завдяки мережі Інтернет та вузькоспеціалізованим сайтам можна виконати роботи будь-якої складності. Прикладом такого сайту є «Best Work», де можна замовити і купити дисертацію та інші види робіт. Співпраця з нами гарантує якісну наукову працю, яка буде оформлена відповідно до вимог.

;