Реферат на замовлення: зразок оформлення реферату

Допомога в написанні реферату. Досвідчені автори з професійною підготовкою нададуть консультацію в написанні рефератів на замовлення. Вимоги до оформлення реферату. Зразок титульної сторінки реферату 2020, 2021-2022 р.

Щоб написати якісний реферат самому з першого разу на будь-яку тему, потрібно мати неабиякий досвід, уміти легко висловлювати думки та грамотно описувати їх. Тому доступно написаний реферат, завжди легко сприймається.

Навіть тим, хто пише реферат самостійно, не завжди приємно визнавати, що результат їх самих не дуже тішить. І оскільки людина завжди налаштована позитивно, їй здається, що реферат написано добре. Але добре не означає відмінно. Завжди можна доробити та вдосконалити реферат любого типу. Що саме і роблять вчителі, викладачі та ті, хто приймають реферати.

Зміст розділів статті

Ціни на написання реферату

(перед тим як замовити реферат онлайн прохання уточнювати ціну для того щоб купити реферат правильно)

Вид роботи Кількість ст. Ціна
Реферат стандартний 12 від 400 грн
Реферат докладний 15-20 від 600 грн
Реферат науковий 20 і більше від 700 грн

Терміни написання реферату: 1-3 дні, або за домовленістю.

Ви можете замовити реферат недорого подивившись приклад готового реферату.

Як швидко замовити та отримати реферат?

Вирішили швидко замовити реферат ? — тоді ви звернулися за правильною адресою.
Просто вкажіть:

 • ваш номер телефону
 • електронну адресу
 • тему реферату

І ви отримаєте стандартний реферат, який швидко та надійно вирішить Ваше питання.

Відео про реферат

Що таке реферат?

Власне, сам реферат являє собою переказ однієї вивченої теми, для того щоб продемонструвати своє розуміння даної тематики. І тут досить важливо ціниться ваша думка, саме ваше особливе ставлення щодо теми реферату. Реферат завжди важливий елемент в навчальних закладах. Він допомагає підтвердити професійність та самостійність людей які навчаються.

Реферат — це досить універсальна форма навчання, яку в обов’язковому порядку пишуть студенти середньо-спеціальних та вищих навчальних закладів. Їх також можуть писати, як кандидати аспірантури, так і науковці. У більшості випадків написання реферату призначають для закриття прогулів по навчанню або деякій заборгованості.

Кількість сторінок реферату може визначатися вчителем чи викладачем, але завжди все зводиться до того, щоб реферат був унікальним. Адже куди більше ціниться реферат на 5 сторінок, в якому мінімум точних фактів та максимум ваших ідей та відповідей, а ніж реферат на 20 сторінок теорії, яку уже більшою мірою доповіли інші.

Подивіться також нашу статтю про Тези на конференцію

Які бувають реферати?

Для того щоб розуміти, які бувають види рефератів потрібно уявляти що саме означає цей вид наукової роботи. Якщо коротко, то реферат це короткий переказ певної інформації.

Зазвичай розрізняють такі види рефератів як, репродуктивний (конспект чи резюме) та продуктивний (доповідь або огляд). Різниця між ними полягає в тому що, що репродуктивний реферат подає зміст первинного тексту в письмовій формі, таким як віє є — справжнім, а продуктивний реферат уже містить творче осмислення, містить особисті думки щодо первинного тексту.

 • Конспект містить фактичну інформацію в узагальненому вигляді
 • Резюме складається тільки з основних положень даної теми.
 • Огляд пишуть на основі декількох джерел та зіставляють різні точки зору першоджерела.
 • Доповідь детальний аналіз першоджерела та об’єктивна оцінка в змістовному вигляді.

Дізнайтеся: “На яку тему написати реферат?

Обережно: Плагіат реферату

З розвитком інтернету поширюється велика кількість уже готових рефератів на різні теми. І на деяких ресурсах можна завантажити цілком готовий реферат чи курсову. Титульна сторінка реферату змінюється – і все готово!

Але в більшості університетів є також доступ до всесвітньої мережі інтернет і за допомогою спеціалізованих програмних забезпечень можна перевірити будь-який текст на унікальність, і навіть переклад реферату з російської чи англійської мови. Над перевіркою унікальності та якості текстів активно працюють всесвітньовідомі пошукові системи мережі інтернет, такі як Google, Bing пошукова система компанії Microsoft, раніше і російський Яндекс, та багато інших.

Як правильно замовити і купити реферат?

Якщо ви уже вирішили купити готовий реферат недорого та звільнити себе від написання цієї роботи, то у вас є така можливість. Недорогий реферат доступний для кожного, а спеціаліст з написання рефератів знає багато методик та має великий досвід, як написати реферат швидко та якісно.

Своєрідну допомогу в написанні реферату можна розцінювати, як наприклад репетиторство. Людина отримує: готовий матеріал в якому подано багато цінної інформації із прикладами із застосування найактуальніших методів написання реферату.

Спочатку потрібно перевірити сам сайт на якому ви збираєтеся отримати допомогу в написанні реферату. Оцінюйте в першу чергу подачу матеріалу на сайті, його структуру. Прочитайте детальніше тексти на сайті та проаналізуйте наскільки добре вони написані. І якщо вам сподобається сайт та цілком ймовірно що вам сподобається і майбутній реферат.

Важливо також зауважити, якщо ви хочете знайти нормальний недорогий реферат за доступну ціну то вам потрібно звертати увагу на тексти на сайті, адже тексти це те за що ви будете платити. Подивіться на заголовки статей чи навіть на розділи на сайті. перевірте чи є на сайті приклади рефератів на різні теми. Все це, а також та багато інших деталей допоможе вам визначитися із вибором замовника для написання реферату.

Скільки коштує 1 листок реферату – “А4”? – ціна коливається від 20/35  грн.

Скільки коштує реферат?

Ціна на написання реферату залежить від якості, об’єму, складності та терміновості. Щоб дізнатися ціни на реферат достатньо просто зайти в Гугл з комп’ютера або навіть з мобільного телефону, відкрити декілька пропозицій “замовити реферат”. Далі спочатку проаналізувати форму подання пропозицій, а згодом і порівняти ціни. Важливо зрозуміти переваги дорожчих рефератів, якщо вони дійсно суттєві.

Скільки коштує замовити реферат на відмінно залежатиме від виду написання цієї наукової роботи, форми подання та використання сторонніх джерел інформації. Також варто згадати, що реферат це постійний аналіз інформації, стислий переказ у формі коротких тезисів. Чим більше інформації, тим важче з нею працювати. За допомогою певних умінь та досвіду, спеціаліст не просто може написати докладний реферат, йому навіть подобається це робити. Ви замовляєте творчий та креативний реферат за доступною ціною.

Отже, середньостатистична ціна за написання реферату стартує від 300 грн.
(А скільки ви готові заплатити за середньостатистичний реферат?)

Звісно, реферат, який повинен закрити пропуски пар в навчальному закладі або інші борги по навчальній програмі можуть бути дешевшими. З цієї причини реферати пишуть швидше та дешевше.

Оформлення та структура ідеального реферату

Як писати реферат? Структура реферату важлива для формування подачі короткої інформації, яку далі можна доповнювати та розширювати.  Без плану реферату не можливо чітко, логічно та лаконічно подати матеріал. Багато хто зі студентів навіть ніколи не роблять структуру і пишуть відразу блоки тексту. Ми даємо поради, як зробити схему реферату та швидко написати реферат ао структурі.

Структура реферату може бути різною. Перш за все це залежить від викладача чи вчителя для кого вам потрібно підготувати реферат. Також кожен вищий навчальний заклад пропонує свої правила чи варіанти оформлення рефератів згідно з державними стандартами, зокрема – “Як правильно оформити титульну сторінку реферату“.

Все ж таки основні принципи при формуванні плану реферату існують. Зажди потрібно, щоб план був максимально коротким та інформативним одночасно. У рефераті не повинно бути занадто багато однотипних пунктів.

Якщо пунктів надто багато, то це ще не означає, що реферат виконано добре. Якраз навпаки, здається що реферат підібрано для всіх випадків життя, так званий універсальний варіант. Він проходить, але не завжди! Це може означати те, що студент або не зрозумів зміст питання до кінця або не зміг зрозуміти його повністю і не продумав структуру реферату.

Як правило реферат на будь-яку тему містить наступні пункти:

 • Титульний аркуш — перша сторінка, на якій вказується міністерство, навчальний заклад, назва кафедри, тема роботи, прізвище ім’я по батькові студента-дослідника, курс, група, відділення; прізвище та ініціали наукового керівника, рік і місце виконання роботи;
 • Зміст — сторінка яка містить назву та номери сторінок для усіх розділів та підрозділів, заголовки повинні точно повторювати заголовки в тексті та розміщуватися один під одним;
 • Вступ — визначається предмет чи обєкт, мета та завдання дослідження, обгрунтовуються структура та огляд літератури на тему;
 • Основна частина — розділи та підрозділи основної частини послідовно висвітлюють зміст кожного питання, визначають основні ідеї підрозділу, розкривається теорія та практика.
 • Висновки — підведення підсумків проведеної найкової роботи, подаються у вигляді особистих позицій щодо поставлених завданнях, розкриваються не тільки позитивні, але і негативні сторони даної теми, а також надаються конкретні рекомендації щодо їх усунення;
 • Список використаної літератури – наводять бібліографічний обсяг використаних джерел інформації, які були використані під час роботи над темою науково-дослідної роботи.

А тепер в сучасному світі іноді потрібно мати з собою ще і файл електронної версії реферату. 

Рекомендуємо для перегляду статтю про Дисертація на замовлення

Вимоги оформлення реферату. Правила написання реферату.

 • Аркуш формату А4, шрифт тексту Times New Roman 14, надрукований з інтервалом 1,5
 • Поля сторінок: верхнє поле – 20 мм, нижнє поле – 25 мм, праве поле – 10 мм, ліве – 30 мм
 • Вирівнювання тексту по ширині сторінки, без перенесення.
 • Заголовки розділів структурних частин повинні бути надруковані великими літерами:
  ЗМІСТ, ВСТУП, РОЗДІЛИ, ВИСНОВКИ, СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
 • Відстань між заголовками та текстом повинна бути 3-4 інтервали.
 • Зноски розміщують у нижній частині тієї ж сторінки, і не переносять на наступну сторінку.
 • Нумерувати потрібно починати з обкладинки та проставляти аж до останньої сторінки, у правому верхньому куті.
 • Якщо у рефераті є таблиці то їхній розмір не повинен виходити за поля аркуша.
 • Кожна таблиця повинна мати заголовок, на всі таблиці в тексті обов’язково потрібно проставляти посилання.

Це були правила оформлення реферату. Від тепер ви знаєте які вимоги до написання реферату потрібно знати для того щоб правильно написати реферат.

Як вибрати тему  реферату?

Іноді досить важко самому підібрати тему реферату. Саме від того, наскільки вдало підібрана тема, буде залежати, яку оцінку ви за нього отримаєте. І якщо ви потрапили в дану ситуацію, то наведені нижче рекомендації допоможуть вам з вибором теми для реферату.

В більшості випадків викладачі самі розподіляють теми рефетатів між студентами. Це робиться для того, щоб полегшити принцип навчання студенту та уникнути ймовірності отримати дублікат реферату чи наукової роботи придмету який вивчається. Часто викладачі дають уже готовий список тем для написання рефератів студентам на вибір. Але буває і так, що викладачі дають свободу у виборі теми реферату і якщо таке трапляється, то потрібно обов’язково нею скоритатися.

Тему реферату потрібно вибирати максимально близькою до предмету чи теми яка вивчається, цікавою та зрозумілою в першу чергу для виконавця. Нехай навіть потрібно буде витратити багато часу та зусиль на пошук та аналіз інформації, результат буде втішати вас самих, оскільки тема буде обрана саме вами. Більше того, це поможе розширити ваші знання в даній темі і ви краще будете на ній розумітися.

Курсова робота ціна | Купити дипломну | Тези до наукової роботи | Купити тези на конференцію | Замовити реферат | Магістерська на замовлення | Купити реферат

Декілька порад для вибору тем рефератів:

 • Ознайомтесь із списком тем рефератів на вибір якомога раніше. Можете навіть самі запитати викладача про них;
 • Виберіть наперед три цікаві вам теми для вас, а коли вам дадуть вибір, ви вже будете мати варіанти;
 • Якщо немає готових списків тем, запропонуйте самі один із своїх варіантів викладачу.

А що ж робити коли вам “ну дуже” не подобається тема реферату? Ви цілком можете звернутися до викладача та попросити змінити вам тему реферату на іншу, але будьте готові пояснити вашу позицію та детально обгрунтувати цей ваш крок. Зазвичай викладачі позитивно відносяться до бажання студента змінити тему написання реферату на більш цікаву йому тему. Викладач більш позитивно поставиться, якщо тема буде стосуватися написання Вашої подальшої наукової роботи, курсової.

Якщо вам взагалі не подобається тема реферату, а викладач відмовляється змінювати вам тему. Якщо у вас не вистачає часу та сил і немає бажання чи просто натхнення самостійно виконувати дану роботу, читати багато книг, збирати інформацію та розбиратися в тонкощах даної тематики – вас врятує реферат на замовлення. Спеціалісти нашого сайту з радістю допоможути виконати замовлення на будь-яку тематику у вказаний термін, оскільки у нас багато різнопрофільних фахівців.

Якщо ви ще не читали, то варто перегляду нашу статтю Дипломна робота

Де знайти літературу для реферату, та як оформити список?

Після того, як ви написали основну частину реферату, необхідно скласти список використаної літератури. Саме список літератури, або так званий бібліографічний список показає викладачеві скільки книг, підручників і монографій ви переглянули, щоб написати реферат. Викладач і сам, як правило, після ознайомлення з темою реферату завжди переглядає список використаної літератури, щоб оцінити рівень підготовки студента.

Крім того, якщо правильно оформити список літератури, то викладачеві відразу стане зрозуміло, серйозно ви поставилися до реферату чи зробити чергова відписку. Не варто забувати, що якісно подиний список використаної літератури – це запорука отримання високої оцінки.

Отже, вибір списку літератури для написання реферату залежить від вас, викладача і вимог вузу. Для правильного складання списку літератури необхідно дотримуватися певної послідовності:

 • пошук літератури в бібліотеці, починається з відбору пріоритетних джерел, де міститься найцінніша та корисна інформація, він повинен складатися з джерел не старше 5 років;
 • далі складається короткі тези, які стосуються теми реферату;
 • кожна цитата обов’язково супроводжується найменуванням джерела, ім’ям автора, роком видання, назвою видавництва і номером сторінки, на якій міститься інформація;
 • більшу частину цитат та посилань найкраще оформити у вигляді міркування чи аналізу, прояв власної ініціативи вітається викладачами;
 • оформлення літератури подають відповідно до встановлених вимог;

На початку кожен реферат являє собою сирий матеріал, де вся інформація може бути написана в хаотичному порядку, але в окремих структурованих абзацах, з якого згодом складається готовий текст. Список літератури формується тільки після остаточного написання роботи та оформляється в алфавітному порядку, розміщується на окремому аркуші, з назвою та нумерацією для кожного джерела.

Як замовити написання реферату?

Для замовлення реферату потрібно надіслати зявку чи заповнити форму на сайті. Менеджер нашоого сайту зв’яжеться з вами за вказаними вами контактами, щоб підтвердити замавлення та уточнити деталі, якщо це буде неохідно. Після узгодження всіх деталей замовлення та вартості роботи наші спеціалісти відразу приступлять до виконання завдання.

Реферат на тему
Українська мова Англійська мова
Українська література Німецька мова
Зарубіжна література Образотворче мистецтво
Дизайн і технології Основи здоров’я
Історія України Всесвітня історія
Математика Інформатика
Алгебра Геометрія
Географія Природознавство
Хімія Біологія
Фізика Астрономія
Правознавство Трудове навчання
Музика Мистецтво
Фізкультура Захист Вітчизни
Купить реферат онлайн із української мови чи літератури, реферат з математики, реферат з географії чи навіть реферат з іноземної мови недорого для учнів та студентів України. Безкоштовні правки і підтримка до самого захисту. Швидко і з гарантіями якості. Залиште заявку на реферати, курсові чи дипломні роботи українською мовою – решту ми зробимо вчасно і на відмінно.

Зразок оформлення реферату

Вимоги до оформлення реферату потрібно враховувати перед сткладанням плану реферату. Тому що в деяких випадках реферат просто не приймають через помилки в оформленні. Ми вирішили навести основні правила оформлення рефератів. Намагайтеся завжди уважно слухати викладача і якщо він вам не назве, як правильно оформити реферат, то перепитайте його цей пункт. Можливо в ініверсиеті існуєють свої правилп оформлення рефератів.

У випадку, якщо вам не вдається виконати оформлення реферату самостійно, чи то наприклад навичок для оформлення рефератів по стандарту або найпоширеніша ситуація – вам не вистачає на все часу, то ви можете замовити реферат у нас.

Оформлення реферату 2020

Гарантія якості реферату

Кожен реферат проходить перевірку в декількох системах перевірки на плагіат перед відправленням замовнику. Ми надаємо гарантію на реферат до 20 днів. У цей період в разі якщо робота не влаштовує клієнта, то завжди є можливість виправлення, доопрацювання роботи. Замовлення реферату з гарантією якості – це просто! Якісний реферат обов’язково повинен включати зрозуміле вивчення предмета. У тексті повинні відображатися авторитетні думки фахівців, включаючи аналітику, обект і предмет дослідження реферату, наукових розробок чи проведених досліджень.

Детальніше про написання текстів читайту у статті “Як написати вступ до курсової роботи?”

Унікальність реферату

Написання рефератів ми довіряємо висококомпетентним виконавцям, що пройшли перевірку своїєї експертності нашим редакторським відділом. Здебільшого – це працівники установ освіти, вчені, аспіранти а також кандидати наук. Тому роботи понаписанню рефератів мають високу унікальність.

Підвищити унікальність реферату можна зо допомогою декількох фільльгічних прийомів а також онлайн за допомогою різноманітних програм, які підбираєть синоніми до слів. Проте Набагато кращим вважається переказ того чи іншого абзацу власними словами. Тому що тут завжди відчувається рука виконавця, тим більше своїми словами набагато простіше розібратися в темі.

Перевірити текст на унікальність ви можете на сайтах:
https://content-watch.ru/text/
https://advego.com/antiplagiat/
https://text.ru/

Вам мабуть також буде цікаво прочитати нашу статтю як обійти плагіат та деякі причини цього не робити!

Альтернативи рефератів:

 • Доповідь;
 • Анотація;
 • Рецензія.

Правила доопрацювання рефератів в разі потреби

Якщо ж в рефераті не вистачає будь-якої текстової частини, потрібно більше розповісти про тему реферату і внести додаткові зауваження викладача – ми допишемо потрібні глави, збільшимо список використаної літератури і зробимо всі необхідні висновки.

Також ви маєте можливість замовити курсову, замовити магістерську чи замовити висновок до курсової роботи.

Відповіді на часті запитання:

Як відбувається оцінка вартості написання реферату?

Реферати на замовлення оцінюються за складністю тематики, доступністю інформації, літератури для написання реферату, за кількістю сторінок, ну і звичайно за термінами на виконання роботи.

Наскільки довго пишеться реферат і як його отримати?

Зазвичай реферат пишеться протягом 1-го дня. Бувають ситуації що доводиться приділити більше часу (2-3 дні) для того, щоб знайти актуальну інформацію та відповідну літературу для якісного написання реферату. Отримання реферату та інші організаційні питання проводяться у популярних месенджерах Viber, Telegram.

Які гарантії в тому що реферат буде якісно написано?

Гарантії якісного реферату – це наш пріорітет, оскільки він визначає наші відгуки та повторні замовлення наукових робіт. Ми зацікавленні в доопрацюваннях та безкоштовних правках, бо добре розуміємо, що можливість виправлення – це відмінний сервіс для Вас та водночас бездоганна репутація для нас.

Чи можливі безкоштовні правки реферату в разі потреби?

Безкоштовні правки в уже готовому рефераті – можливі! В залежності від поставленого завдання, попередньої домовленості та складеної ситуації ми завжди готові йти на зустріч клієнту, звісно якщо присутня логічна справедливість.

Висновок

До недавнього часу, коли студенту задавали написати реферат, йому доводилося відвідувати різні бібліотеки і проводити багато часу за підручниками. Але сьогодні все змінилося, сучасному студенту, щоб полегшити навчальний процес, досить просто замовити реферат онлайн у компанії «Best Work». Ми надаємо можливість кожному студенту отримати будь-який вид роботи на замовлення, вартість якої буде повністю відповідати її якості. Це означає, що реферат буде якісно написаний і правильно оформлений. Таким чином студент отримає високий бал за реферат.

;